Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Jakość to sprawa honoru

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. zdobyło tytuł „JAKOŚĆ ROKU 2008”. Organizatorem Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach są redakcja Biznes Raportu w „Gazecie Prawnej” oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. - To bardzo ważne dla nas osiągnięcie – mówi Andrzej Kiełczewski, prezes zarządu PEPEES S.A. – Tym bardziej, że jakość wyrobów jest dla nas nie tylko obowiązkiem, ale także punktem honoru. Sukces jest zasługą wszystkich pracowników firmy, którym serdecznie dziękuję.

Andrzej Kiełczewski, prezes zarządu PEPEES S.A.
Andrzej Kiełczewski, prezes zarządu PEPEES S.A.

Firma produkująca skrobię ziemniaczaną i jej przetwory, głównie na potrzeby przemysłu spożywczego, od kilku już lat prowadzi specjalnie sformułowaną Politykę Jakości. Jej główne założenie to surowe rygory i procedury kontrolne - od plantacji, na których uprawiane są ziemniaki, po gotowe wyroby. W przestrzeganiu ustalonych reguł biorą udział wszyscy uczestnicy procesu produkcji. Czuwa nad wszystkim powołany przed kilku lat Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Jakością. Funkcję tę sprawuje Maria Stańkowska, dyrektor Pionu Jakości i Technologii.

Potwierdzeniem faktu, że w firmie obowiązują najwyższe standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa wyrobów są międzynarodowe certyfikaty HACCP, ISO 9002 oraz ISO 22000. PEPEES uzyskał je w 2007 roku, a w ubiegłym zostały potwierdzone.

- Równie ważnym potwierdzeniem są dla nas opinie odbiorców naszych wyrobów – mówi prezes Andrzej Kiełczewski. – A kolejnym stało się docenienie naszych starań w tym prestiżowym ogólnopolskim przedsięwzięciu.

Zgodnie z regulaminem programu promocji jakości, PEPEES jako laureat ma prawo bezterminowo posługiwać się logo „Jakość Roku 2008”.


źródło: www.4lomza.pl

 

 

Edyta Gawrych
wt, 27 stycznia 2009 09:32
Data ostatniej edycji: wt, 27 stycznia 2009 09:39:55

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę