Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Po uroczystym opłatku

W piątek 19.12. br. o godz. 18.00 w Motelu “Zacisze” w Piątnicy odbył się uroczysty Wieczór Wigilijny. W spotkaniu uczestniczyli Przedsiębiorcy zrzeszeni w Izbie wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Między innymi uroczystość uświetniona była przez Wicewojewodę Podlaskiego Wojciecha Dzierzgowskiego, Członka Zarządu Województwa Podlaskiego Jacka Piorunka, Prezydenta Miasta Łomża Jerzego Brzezińskiego, Proboszcza Parafii pw. Św. Krzyża w Łomży ks. Andrzeja Godlewskiego,

Starostę Łomżyńskiego Krzysztofa Kozickiego, Wójta Gminy Łomża Jacka Nowakowskiego, Radnych Miasta z Przewodniczącym Wiesławem Grzymałą, a także zaproszeni Prezesi bratnich organizacji otoczenia biznesu z Białegostoku: Witold Karczewski – Prezes Izby Przemysłowo – Handlowej oraz Andrzej Mierzejewski – Przewodniczący Podlaskiego Forum Gospodarczego oraz Jan Chojnowski – Starszy Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Łomży.

Prezes Maciej Zajkowski w imieniu swoim oraz Rady Izby serdecznie powitał oraz podziękował za przybycie wszystkim zgromadzonym, po czym obecni na spotkaniu złożyli życzenia świąteczne. Kulminacją wieczoru było dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń.

Miła atmosfera była dodatkowo wzbogacona śpiewem kolęd przez rodzinę Lewiarzy, którzy już od 6 lat towarzyszą Izbie w Wieczorze Wigilijnym.

Po części oficjalnej uczestnicy spotkania udali się na uroczystą kolację wigilijną.

 

 

Edyta Gawrych
pon, 22 grudnia 2008 12:48
Data ostatniej edycji: pon, 22 grudnia 2008 13:38:41

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę