Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Przewodniczącym PFG – Maciej Krzysztof Zajkowski – Prezes ŁIP-H

Maciej Zajkowski od wczoraj nie jest już "tylko" prezesem Łomżyńskiej Izby Przemysłowo - Handlowej. Łomżyński przedsiębiorca został bowiem w poniedziałek wybrany przez prezesów 11 organizacji z województwa podlaskiego zrzeszonych w Podlaskim Forum Gospodarczym na przewodniczącego tej izby. Maciej Zajkowski będzie kierował pracami Forum przez cały 2009 rok, a formalne przekazanie stanowiska z rąk obecnego Przewodniczącego Andrzeja Mierzejewskiego nastąpi 22 grudnia podczas corocznego spotkania opłatkowego przedsiębiorców w Białymstoku.

- Chciałbym podziękować kolegom z Forum za okazane mi zaufanie. Postaram się robić wszystko, by jak najlepiej konsolidować środowisko gospodarcze w województwie podlaskim, a przy okazji będę chciał pokazywać w Białymstoku wyróżniające się łomżyńskie firmy - powiedział Maciej Zajkowski. - Zależy mi, żeby dzięki temu wyborowi zaczęło być więcej Łomży w Białymstoku - dodał.
Jak zapowiedział nowy przewodniczący, pierwsze zebranie w nowej kadencji zostanie zwołane w Łomży na początku przyszłego roku.
Maciej Krzysztof Zajkowski ma 38 lat. Prezesem Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest od roku 2005. Prywatnie jest Prezesem Zarządu firmy logistycznej, którą prowadzi od 1994 roku. Jest aktywnym działaczem gospodarczym, społecznym i sportowym.
Podlaskie Forum Gospodarcze jest inicjatywą konsolidującą organizacje zrzeszające przedsiębiorców, funkcjonujące na terenie województwa podlaskiego. Za główny cel stawia sobie tworzenie silnej reprezentacji środowiska gospodarczego. Podlaskie Forum Gospodarcze współtworzą: Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości, Izba Przemysłowo - Handlowa w Białymstoku, Łomżyńska Izba Przemysłowo - Handlowa, Podlaski Klub Biznesu, Podlaski Związek Pracodawców, Podlaskie Stowarzyszenie Właścicielek Firm, Klub Kobiet Biznesu, Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości, Związek Pracodawców, Suwalskie Stowarzyszenie Pracodawców, Zrzeszenie Kupców Producentów i Usługodawców, Związek Ochrony Kupców Pracodawców, Związek Pracodawców i Przedsiębiorców Ziemi Sokólskiej.


źródło: www.prostozlomzy.pl

 

Edyta Gawrych
wt, 02 grudnia 2008 10:41
Data ostatniej edycji: wt, 02 grudnia 2008 12:09:59

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę