Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Prefbet "orłem" budownictwa

Producent materiałów budowlanych ze Śniadowa został laureatem tegorocznej edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”. Prefbet Śniadowo zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii producentów z przychodami do 50 mln zł.

Konkurs Orły Polskiego Budownictwa organizowany jest m.in. przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Jego celem jest wyłonienie i promocja tych przedsiębiorstw budowlanych, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne, w pełni zaspokajających potrzeby klientów.

Prefbet Śniadowo funkcjonuje od 1968 roku, przy czym do połowy 1992 r. było to przedsiębiorstwo państwowe, a od 16 lat jest firmą prywatną.


źródło: www.4lomza.pl

 

Edyta Gawrych
wt, 18 listopada 2008 13:18
Data ostatniej edycji: wt, 18 listopada 2008 13:20:35

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę