Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Bezpieczni pracodawcy...

Józef Kosiorek prezes firmy Fargotex z Łomży odebrał wczoraj w Białymstoku grawerton za pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy pt. „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Fargotex zwyciężył wśród najmniejszych firm - zatrudniających do 50 pracowników - w województwie podlaskim. W kategorii przedsiębiorstw większych (od 51 do 250 pracowników) drugie miejsce zajęło Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Aptek „MULTI-PHARME” Łomża, a trzecie Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie.

Józefowi Kosiorkowi prezesowi firmy Fargotex grawerton wręczył Bogusław Dębski, wicemarszałek województwa podlaskiego. (fot. OIP w Białymstoku)
Józefowi Kosiorkowi prezesowi firmy Fargotex grawerton wręczył Bogusław Dębski, wicemarszałek województwa podlaskiego. (fot. OIP w Białymstoku)

Celem konkursu, organizowanego przez PIP od 15 lat, jest upowszechnianie problematyki ochrony pracy oraz popularyzacja szczególnie wartościowych, zasługujących na wyróżnienie dokonań pracodawców organizujących pracę w sposób bezpieczny i ergonomiczny oraz przestrzegających przepisów prawa pracy, czym przyczyniają się oni do wzrostu bezpieczeństwa pracy w polskich zakładach pracy.


źródło:www.4lomza.pl

 

Edyta Gawrych
wt, 14 października 2008 13:43
Data ostatniej edycji: wt, 14 października 2008 13:47:42

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę