Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżyńska Izba w podziękowaniu Pani Janinie Szymańskiej

Uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie “Łomżyński Laur Gospodarczy” był doskonałą okazją do złożenia podziękowań za wyjątkowe zasługi na rzecz Łomzyńskiej Izby.

Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Maciej Zajkowski w imieniu Rady Izby, korzystajac z doniosłej chwili złożył szczególne podziękowania dla szczególnej osoby, za dotychczasową współpracę i poświęcenie na rzecz Izby – Pani Prezes Janinie Szymańskiej. Wieloletnia członkini Izby udzielała się społecznie zarówno w pracach Rady Izby, jak i Komisji Rewizyjnej. Zawsze chętnie dzieliła się swoją wiedzą rozwiązując problemy Izby, godząc obowiązki służbowe i osobiste.

Pani Prezes dziękujemy za wszystko!

 

 

Edyta Gawrych
pt, 12 września 2008 13:38
Data ostatniej edycji: pt, 12 września 2008 13:41:12

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę