Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Podziękowanie dla Łomżyńskiej Izby Przemysłowo - Handlowej

Gala konkursu “Łomżyński Laur Gospodarczy” skupiła liczne grono zaproszonych gości, którzy korzystając z okazji wyrazili swoją aprobatę dla ideii powstania konkursu. Słowa podziękowania popłynęły między innymi od Wojewody Podlaskiego Macieja Żywno oraz Wicewojewody Podlaskiego Wojciecha Dzierzgowskiego reprezentowanych przez Doradcę Wojewody Podlaskiego – Macieja Borysewicza, który wręczył na ręce Prezesa Macieja Zajkowskiego pamiątkowe podziękowanie w postaci graweru.

Składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania

Łomżyńskiej Izbie Przemysłowo – Handlowej

współorganizatorowi konkursu

Łomżyński Laur Gospodarczych

za wieloletni wkład w rozwój ziemi łomżyńskiej

oraz

integrację środowiska przedsiębiorców”.

Korzystając z doniosłej chwili Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej powitała nowych przedsiębiorców, wstępujących w szeregi Izby. Powitani zostali: Agencja Ubezpieczeniowa Magdalena Joanna Parzych oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe “D.K.B.S INVESTMENTS POLSKA” Sp. z o.o. Szczególne podziękowania zostały również skierowane do Pani Janiny Szymańskiej, wieloletniej członkini Łomżyńskiej Izby, która społecznie brała udział w kilku kadencjach w pracach Izby.

Po części oficjalnej, której towarzyszył niesamowity występ młodych wykonawców z Miejskiego Domu Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży, wszyscy uczestnicy udali się na uroczysty bankiet.


Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa serdecznie dziękuje sponsorom wieczoru, bez których nie odbyłoby się to piękne wydarzenie:

Restauracji & Clubowi “Amnesia”

Royal Unibrew Sp. z o.o. Browar w Łomży

Wanda i Tadeusz Wałkuscy “Imperiał”

Edyta Gawrych
cz, 11 września 2008 14:18
Data ostatniej edycji: cz, 11 września 2008 14:23:23

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę