Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Już po pikniku - powitaliśmy Lato 2008

Wspaniała pogoda dopisała przedsiębiorcom oraz zaproszonym gościom podczas pikniku “Przedsiębiorcze Powitanie Lata 2008”. Impreza odbyła się dnia 29.05.2008r., w czwartkowe, ciepłe popołudnie w Kompleksie Agroturystycznym “Olszynka” w Olszynach. Piknik otworzył Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński, który serdecznie powitał wszystkich przybyłych, w tym w szczególności dwie delegacje zagraniczne: przedsiębiorców z miasta Gorki na Białorusi oraz grupę Szwedów z miasta Sodertalje reprezentującą tamtejszą oświatę.

Do słów powitania przyłączył się Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Maciej Zajkowski, który przywitał oprócz władz Miasta Łomża, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podlaskiego Mieczysława Bagińskiego, Starostę Łomżyńskiego Krzysztofa Kozickiego, Wójta Gminy Łomża Jacka Nowakowskiego, Wójta Gminy Piątnica Edwarda Ładę oraz reprezentantów z zaprzyjaźnionych instytucji otoczenia biznesu, w tym Przewodniczacego Podlaskiego Forum Gospodarczego Andrzeja Mierzejewskiego. Prezes korzystając z okazji poinformował obecnych o spotkaniu z Marszałkiem Województwa Podlaskiego, które odbędzie się 5 czerwca br., w sprawie programu RPO Województwa Podlaskiego. W powitaniu głos zabrała również przedstawicielka strony szwedzkiej – pani Urszula Estmer, Polka mieszkająca od ponad 30 lat poza granicami naszego kraju. Gorąco podziękowała za zaproszenie i bardzo ciepłe powitanie.

Wielonarodowość pikniku nie była przeszkodą w komunikowaniu się i nawiązywaniu kontaktów. Wielojęzyczność biesiadników dało się usłyszeć podczas rozmów. Przyjazna atmosfera i szczere uśmiechy widniały na twarzach wszystkich imprezowiczów.

Choć prawdziwe lato przyjdzie troszkę później, mocne słońce i miły nastrój nie dały tego odczuć. Uczestnicy pikniku mieli okazję zapoznać się z najnowszymi modelami samochodów marki KIA oraz. skorzystali z okazji i zwiedzili zagospodarowane, piękne tereny kompleksu, m.in. mini zwierzyniec. Aby piknik był 100% oczywiście nie zabrakło na nim grillowych potraw i “rozgrzewających” napojów. Atmosferę dodatkowo wzbogaciła przyjemna muzyka.

Za udany piknik Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa serdecznie dziękuje sponsorom:

  1. BROWAR ŁOMŻA” Sp. z o.o.

  2. IMPERIAŁ” Wanda i Taduesz Wałkuscy

  3. Autoryzowany Dealer Marki KIA - AUTO DEPCZYŃSCY, ul. Sikorskiego 32, 18-400 Łomża

Edyta Gawrych
wt, 03 czerwca 2008 14:00
Data ostatniej edycji: śr, 04 czerwca 2008 15:26:28

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę