Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Stanowisko WORD w sprawie “L”

Dnia 13 maja 2008 roku zostało przesłane pismo Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży Pana Mirosława Oliferuka do Pana Prezydenta Miasta Łomża Jerzego Brzezińskiego, w sprawie “utrudnień w ruchu drogowym na ulicach Łomży spowodowany dużą ilością pojazdów nauki jazdy”.

Odpowiedź Dyrektora WORD-u
Odpowiedź Dyrektora WORD-u

Pan Dyrektor WORD-u na prośbę Pana Prezydenta zobowiązał się w łagodny sposób zwrócić uwagę Ośrodkom Szkoleniowym na zaistniały problem w ruchu drogowym i rozwiązać go z pożytkiem dla wszystkich użytkowników dróg naszego miasta. (tekst obok)

Mamy nadzieję, że apel Dyrektora WORD skierowany do Ośrodków Szkoleniowych przyczyni się do poprawy ruchu na łomżyńskich drogach.

 

 


 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę