Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

"Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcom"

Uprzejmie informujemy, iż ruszyła VI edycja konkursu „URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY”organizowany przez Business Centre Club. Najważniejszym celem konkursu jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie załączonej ankiety oceniającej Państwa Urząd Skarbowy, podpisanie jej i przesłanie do Kanclerza Loży Regionalnej, na adres: Business Centre Club, Plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa lub złożenie ankiety w biurze Izby, w terminie do 10.06.2008r.

W roku 2007 tytuł oraz Certyfikat Ministerstwa Finansów i Business Centre Club otrzymał Urząd Skarbowy w Łomży kierowany przez Pana Naczelnika Tadeusza Zysika.

Wszystkie niezbędne dokumenty i informacje związane z konkursem znajdziecie Państwo na stronie: http://www.bcc.org.pl/dzialalnosc_konkursy_urzad_szczegoly.php


Poniżej znajduje się ankieta oraz regulamin konkursu.

Zapraszamy!

 

 

Załączniki


 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę