Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

"Przedsiębiorcze Powitanie Lata 2008"

Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej serdecznie zaprasza Państwa na organizowany piknik pn.:„Przedsiębiorcze Powitanie Lata 2008” W pikniku udział wezmą oprócz naszych przedsiębiorców goście z miasta Gorki na Białorusi, przedstawiciele miasta Södertälje ze Szwecji oraz przedstawiciele władz samorządu lokalnego.

W tym dniu zapewniamy Państwu dużą dawkę słońca, doborowe towarzystwo, wesołą i gorącą atmosferę przy skocznej muzyce, chłodzoną wyborowym piwem BROWARU ŁOMŻA.

Impreza odbędzie się dnia 29. maja 2008 roku (czwartek) w Kompleksie Agroturystycznym „OLSZYNKA” w Olszynach, początek godzina 18:00.

Jak zwykle Izba pamięta o wszystkich zapominalskich, którzy nie wymienili jeszcze prawa jazdy. Oferujemy przejazd autokarem. Odjazd spod siedziby Izby o godzinie 17:30, powrót godzina 23:00.

Zaproszenie kierujemy także do średniej kadry kierowniczej Państwa przedsiębiorstw (dyrektorów, kierowników).

Koszt uczestnictwa wynosi 70 zł od osoby (płatne w biurze Izby).

Na Państwa zgłoszenia czekamy najpóźniej do 27.05.br.(wtorek), pod nr telefonu 086 216 33 55

 

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

 

 


 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę