Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

60 - lecie Cechu

Dnia 15 września br. odbyły się uroczystości obchodów 60-lecia Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Łomży. Świętowanie 60 rocznicy rozpoczęło się o godzinie 9:30 na Starym Rynku w Łomży, skąd nastąpił przemarsz pocztów sztandarowych wraz z uczestnikami do Łomżyńskiej Katedry. Po Mszy odprawionej w intencji rzemiosła, nastąpił przemarsz do Starostwa Powiatowego w Łomży na uroczystą akademię. Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa reprezentowana była przez Prezesa Rady Izby Macieja Krzysztofa Zajkowskiego.

Edyta Gawrych
cz, 27 września 2007 11:28
Data ostatniej edycji: cz, 27 września 2007 11:32:38

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę