Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Wybory 2007 – stanowisko ŁIP-H

W dniu 12.09.2007r odbyło się posiedzenie Rady Izby, na którym przyjęto jednogłośnie stanowisko w sprawie wyborów parlamentarnych w 2007 roku.

Rada Izby Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej stoi na stanowisku, iż jako stowarzyszenie promujące biznes i będące reprezentantem przedsiębiorców, nie będzie brała udziału w kampanii wyborczej. Przyjmując stanowisko apolityczne chce podkreślić, iż jest to indywidualna sprawa każdego przedsiębiorcy kogo i w jakim zakresie chce popierać.

Rada Izby namawia przedsiębiorców do czynnego udziału w wyborach parlamentarnych do Sejmu i Senatu RP.


Rada ŁIP-H

 

 

Edyta Gawrych
pt, 14 września 2007 10:50
Data ostatniej edycji: pt, 14 września 2007 10:55:45

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę