Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Wspólpraca z "Naturalnie z Podlasia"

W dniu 13.09.2007r., w siedzibie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej nastąpiło podpisanie Listu Intencyjnego dotyczącego współpracy pomiędzy Klastrem Spożywczym „Naturalnie z Podlasia” a Łomżyńską Izbą Przemysłowo – Handlową.

Podpisy na Liście zostały złożone przez: z ramienia Izby - Prezesa Rady Izby Macieja Zajkowskiego, z ramienia Klastra – przez V-ce Prezesa Klastra Spożywczego Wojciecha Dąbrowskiego.

Podczas spotkania zostały omówione główne powody i cele tegoż przedsięwzięcia. Jako priorytetowe zostały wymienione: podniesienie konkurencyjności i innowacyjności firm z regionu podlaskiego, należących do Klastra Spożywczego „Naturalnie z Podlasia” oraz promocja produkowanych przez nie produktów, a co za tym idzie promowanie regionu i przedsiębiorczości na Podlasiu.

W spotkaniu reprezentantami ŁIP-H byli: Prezes Rady Izby Maciej Zajkowski i Członek Rady Izby Stanisław Kaczyński oraz Vice Prezes Klastra Spożywczego - Wojciech Dąbrowski i członek Klastra Spożywczego - Jacek Wesołowski.

 

 

Edyta Gawrych
cz, 13 września 2007 12:25
Data ostatniej edycji: cz, 13 września 2007 13:00:05

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę