Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Strefa gospodarcza na 16 hektarach...

16,6 ha – tyle ziemi chce przeznaczyć Łomża pod utworzenie podstrefy Specjalnej Suwalskiej Strefy Ekonomicznej. Wniosek podpisany przez prezydenta Łomży Jerzego Brzezińskiego o podjęcie stosownej uchwały właśnie trafił do przewodniczącego Rady Miasta. Wiesław Grzymała, choć ma wątpliwości czy zgodnie z prawem można poszerzyć program zwołanej już nadzwyczajnej sesji, to podkreśla, że jutro radni zajmą się wnioskiem prezydenta. - Jestem pewny, że jutro Rada podejmie uchwałę w sprawie zgody na ustanowienie Łomżyńskiej Podstrefy SSSE – mówi Grzymała.

Zgodnie z przedstawionym przez prezydenta projektem uchwały pod podstrefę miasto chce przeznaczyć grunty położone w trzech kompleksach. Pierwszy z nich o powierzchni niemal 2,9 ha znajduje się na terenie „Bawełny” przy drodze dojazdowej do ciepłowni miejskiej. Drugi kompleks to niemal 8,5 ha w okolicach ulic Poznańskiej i Spokojnej należące do Pepeesu, a trzeci to niemal 5,3 ha w postaci terenów przy Gaspolu i dawnej bocznicy kolejowej „Bawełny” w części od ul. Spokojnej w kierunku Alei Legionów.
Łącznie powierzchnia gruntów przekazanych pod podstrefę na terenie miasta sięga 16,6 ha.

Przypomnijmy w środę radni Łomży mają spotkać się na nadzwyczajnej sesji by podjąć uchwałę w sprawie utworzenia dodatkowych obwodów głosowania w przedterminowych wyborach parlamentarnych.


źródło: www.4lomza.pl

 

 

Edyta Gawrych
wt, 11 września 2007 13:10
Data ostatniej edycji: wt, 11 września 2007 13:14:29

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę