Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pożegnanie Lata 2007

7 września br. Łomżyńscy Przedsiębiorcy wraz z zaprzyjaźnionymi gośćmi spotkali się aby pożegnać lato. W tym dniu nie zawiodła zamówiona pogoda, a słoneczny i ciepły dzień był świetną okazją do podziwiania pięknych widoków Doliny Narwi z Hotelu ZBYSZKO w Nowogrodzie.

Piknik został otwarty przez Prezesa Rady Izby Macieja Zajkowskiego wraz z całą Radą Izby, która powitała w szczególności zaproszonych gości: Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Marka Olbrysia, Zastępców Prezydenta Miasta Łomża: Marcina Sroczyńskiego i Krzysztofa Choińskiego, Starostę Krzysztofa Kozickiego, Wójta Gminy Łomża Jacka Nowakowskiego oraz przedstawicieli z zaprzyjaźnionych organizacji biznesowych: Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu z Białegostoku i Ostrołęckiego Forum Gospodarczego.

Spotkanie było świetną okazją do wręczenia certyfikatów dla nowych Członków ŁIP-H. Obdarowani zostali: tur.lomza Mariusz Staniurski, PHU „Profit” Tomasz M. Wiśniewski oraz Ubojnia Zwierząt Robert Rytel z Podgórza.

Na wszystkich uczestników pikniku czekały do przetestowania „nie byle jakie” samochody z firmy Auto-Breczko z Białegostoku. Dodge, Jeep i Chrysler cieszyły się dużym „wzięciem” wśród naszych imprezowiczów. Zarówno nasi członkowie, jak też samorządowcy sprawdzali moc samochodów. Głęboka rzeka oraz ostre pagórki nie były dla nich żadną przeszkoda. Dodatkowo w czasie pikniku został przeprowadzony konkurs ze znajomości produktów Auto-Breczko. Oczywiście pytania dla naszych uczestników nie okazały się być trudnymi. Wielu z naszych gości wróciło do domu z atrakcyjnymi nagrodami.

Impreza odbyła się na świeżym powietrzu, przy skocznej muzyce, na której nie zabrakło grillowych potraw, jak też kurpiowskiego żurku i rejbaka. Ponadto podczas biesiady odwiedzili nas przebywający z wizytą na ziemi łomżyńskiej przedstawiciele ze Związku Polaków na Białorusi, którzy zaprezentowali się w czasie spotkania.


Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa dziękuje sponsorom za udany Piknik:

  • BROWAR ŁOMŻA Sp. z o.o.;

  • Wanda i Tadeusz Wałkuscy;

  • TMT Sp. z o.o.

  • Hotel „ZBYSZKO” w NowogrodzieEdyta Gawrych
pon, 10 września 2007 12:01
Data ostatniej edycji: pon, 10 września 2007 12:13:29

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę