Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zaproszenie na konferencję "Via Baltica ..."

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa i Prezydent Miasta Łomża serdecznie zapraszają na konferencję poświęconą tematowi: „Via Baltica – system komunikacyjnych rozwiązań na drogach nr 61 i S 8”. Spotkanie odbędzie się 5 września 2007 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży przy ul. Stary Rynek 14 ( II piętro), o godzinie 10:00.

Gośćmi spotkania będzie Pan Jerzy Doroszkiewicz Dyrektor Generalny Dyrekcji Generalnej Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku, parlamentarzyści województwa podlaskiego, przedstawiciele Ministerstwa Transportu, samorządów Łomży, Ostrołęki, Stawisk, Szczuczyna, Grajewa, Rajgrodu, Ełku, Augustowa, przedsiębiorcy,przedstawiciele urzędów.

W czasie spotkania chcemy poznać zamierzenia rządu oraz GDDK i A w sprawie przyjętych rozwiązań komunikacyjnych w województwie podlaskim, jak również stanowisko samorządów lokalnych i gospodarczych w zakresie dostosowania tych rozwiązań do potrzeb. Mamy nadzieję, że merytoryczna dyskusja pozwoli na wypracowanie wspólnego stanowiska w zakresie dobrych rozwiązań komunikacyjnych, tak aby położenie drogi nr 61 i S 8 mogło sprostać ruchowi nie tylko lokalnemu i regionalnemu, ale i tranzytowemu.

W związku z dużą wagą podejmowanego na konferencji zagadnienia liczymy na Państwa obecność.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 03.09.2007r. w Biurze Izby - Edyta Gawrych, tel./fax 086-216-33-55.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Prezesem Rady Izby Maciejem Krzysztofem Zajkowskim, telefon 698-66-66-00.

 

 

Edyta Gawrych
cz, 23 sierpnia 2007 12:06
Data ostatniej edycji: cz, 23 sierpnia 2007 12:17:21

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę