Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Przedsiębiorcze Powitanie Lata 2007

Zgodnie z obowiązującym kalendarzem, dnia 21.06. Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa wraz z zaproszonymi gośćmi powitała lato. Jak przystało na tą porę roku dopisała piękna pogoda oraz dobre humory uczestników.

Piknik odbył się w pięknie położonym, malowniczym miejscu, z dala od szumu przejeżdżających aut - Kompleksie Agroturystycznym OLSZYNKA. Oprócz grillowania na świeżym powietrzu czekała na wszystkich moc przeróżnych atrakcji. Uczestnicy spotkania mieli okazję spędzić czas na sportowo: gra w siatkówkę, wspinaczka po ściance oraz spacerując i podziwiając zwierzyniec ośrodka.

Spotkanie było świetną okazją do wręczenia certyfikatów dla nowych członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EVELIN” oraz Przedsiębiorstwo Handlowo – Turystyczne „ROBIN”.

Piknik zgromadził około 100 osób, wśród których znaleźli się: Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Marek Olbryś, Przewodniczący Rady Sejmiku Województwa Podlaskiego Mieczysław Bagiński, Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński wraz z Zastępcami – Marcinem Sroczyńskim i Krzysztofem Choińskim, Wójt Gminy Łomża Jacek Nowakowski i Wójt Gminy Piątnica Edward Łada, Wicestarosta Powiatu Łomżyńskiego Marek Dworakowski oraz przedstawiciele z instytucji współpracujących z Łomżyńską Izbą z: Podlaskiego Forum Gospodarczego, Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Łomży, Zrzeszenia Handlu i Usług oraz Rady Łomżyńskich Handlowców.

 

Edyta Gawrych
pon, 25 czerwca 2007 08:37
Data ostatniej edycji: pon, 25 czerwca 2007 09:09:07

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę