Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Międzynarodowy Kurs Wokalny Master Class

30 czerwca - 5 lipca 2003 impreza towarzysząca Festiwalowi

Od 10 lat przyjeżdżają do Łomży artyści operowi biorący udział w Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża. W roku bieżącym przed Festiwalem odbędzie się Międzynarodowy Kurs Wokalny Master Class
30 czerwca - 5 lipca 2003.

Kurs poprowadzi profesor André Orlowitz z Kopenhagi.

Wśród uczestników znajdą się najwyższej klasy śpiewacy operowi z Polski, Włoch - ogółem 15 osób. Profesor Orlowitz będzie prowadził lekcje indywidualne, zajęcia emisyjne, interpretacyjne i ćwiczenia stylu wykonawczego.

Kurs zakończy koncert pt. ,,Sztuka bel canto", który odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, a wśród wykonawców znajdą się uczestnicy Kursu wskazani przez prof. Orlowitza.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę