Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Strefa ekonomiczna tuż, tuż ...

W poniedziałek 5 marca br. już po raz kolejny doszło do spotkania w sprawie utworzenia podstrefy ekonomicznej w Łomży. Tym razem w spotkaniu udział wzięli: Prezes Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Pan Grzegorz Mackiewicz, Prezydent Miasta Łomża Pan Jerzy Brzeziński, Zastępca Prezydenta Miasta Łomża Pan Marcin Sroczyński, Wójt Gminy Piątnica Pan Edward Łada, Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Pan Maciej Krzysztof Zajkowski oraz zainteresowani przedsiębiorcy.

Rozmowy skupione były wokół gruntów pod inwestycje, przystosowaniach i wymaganiach do spełnienia, po raz wtóry przypomniano o warunkach i możliwościach zaistnienia w strefie przez przedsiębiorców.

W czasie spotkania oprócz przekazanych „suchych” informacji i danych - prowadzona była żywa dyskusja zaproszonych gości z przedstawicielami firm, w formie pytań.

Jak poinformował Prezes Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wpłynęło 14 listów intencyjnych od łomżyńskich przedsiębiorców oraz 2 od inwestorów z zewnątrz. Pracownicy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej poinformowali, że spotkają się ze wszystkimi przedsiębiorcami. Ustalono, że w I etapie będą wytypowane 3 firmy, które zadeklarowały największe nakłady inwestycyjne, a następnie po uruchomieniu zezwoleń - w II etapie z kolejnymi firmami.

 

 


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę