Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Inauguracja projektu "Staże Innowacyjne ... " już za nami

W dniu wczorajszym 28. marca br. o godz. 11:00 Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa na zaproszenie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży uczestniczyła w inauguracji projektu pt. „Staże innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim – II edycja” w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, działania – 2.6 Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy.

Celem projektu jest podniesienie innowacyjności Regionu Łomżyńskiego poprzez 12 miesięczne staże, prowadzące do wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw i współpracy z sektorem badawczo – rozwojowym. Projekt trwa od 02.11.2006 do 30.03.2008 roku, a skierowany jest do absolwentów szkół wyższych nie zarejestrowanych jako osoby bezrobotne.

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa reprezentowana była przez Prezesa Macieja Zajkowskiego, Vice Prezesa Artura Truszkowskiego oraz Stanisława Kaczyńskiego.

Edyta Gawrych
cz, 29 marca 2007 13:40
Data ostatniej edycji: wt, 03 kwietnia 2007 12:24:01

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę