Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 31 maja 2020 napisz DONOS@

Akademia Społeczna

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 10:26

Akademia Społeczna jest stowarzyszeniem społecznym powstałym w 1992 roku w Lublinie. Podstawą ideową Akademii stanowią zasady katolickiej nauki społecznej i wskazania Stolicy Apostolskiej zawarte w społecznych dokumentach Kościoła oraz wartości chrześcijańskie ugruntowane od wieków w kulturze polskiej. Wśród naczelnych celów i zasad działalności znajdują się: rozwój osoby ludzkiej, rodziny, społeczności lokalnej i dobro całej Rzeczypospolitej Polskiej.

« · «« · 1 · 2 · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę