Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

CZASOWO ZAWIESZAMY

       Zmuszony jestem do czasowego zawieszenia wydawania „Głosu Nowogrodzkiego” od dnia dzisiejszego do wyboru nowego burmistrza.      W składzie Redakcji znajduje się dwóch kandydatów, którzy  praktycznie zaczynają już wyścig do fotela burmistrza Nowogrodu. Wydając „Głos Nowogrodzki” od dwóch lat starałem się utrzymać obiektywność wydawanej gazety, krytykując zło, uwypuklając tematy w większości promujące Nowogród. Obawiam się, że walka przedwyborcza mimo deklaracji o jej dżentelmeńskim charakterze może od tych oświadczeń odbiegać. Walka na programy bez wątpienia przyniosłaby naciski na gazetę i  publikowane materiały.       Pragnąc zachować więź z licznymi Czytelnikami, utrzymuję stronę internetową http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=3677 na której zamieszczać będziemy ważniejsze wydarzenia z życia Stowarzyszenia Przyjaciół Nowogrodu i wiadomości o wyborach samorządowych oraz e-mail: glos.nowogrodzki@poczta.fm.      Żaden z kandydatów nie będzie redagował tych informacji.      Mam nadzieję, że nadchodzące wybory dadzą nam odpowiedzialną Radę Miejską i uczciwego, oddanego dobru publicznemu burmistrza. Tego życzę wszystkim Czytelnikom i mieszkańcom gminy Nowogród.                                                                    Łączę wyrazy poważania                                                            

                                                                                                                           Napoleon Fortini Redaktor naczelny „GN”  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę