Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Życzenia Wielkanocne

W dniu 17.03.2005r w restauracji Panorama odbyło się towarzyskie spotkanie członków Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej Oddział w Nowogrodzie. W spotkaniu zorganizowanym z okazji Świąt Wielkiej Nocy wzięło udział 31 osób. Po życzeniach złożonych przez kol. Prezesa Oddziału Józefa Piątka, zebrani podzielili się jajkiem, składając sobie życzenia Wesołych i Radosnych Świąt. Spotkanie upłynęło w przyjemnej atmosferze.
N. Fortini
K O M U N I K A T
Jak Naszym Czytelnikom wiadomo, „Głos Nowogrodzki” ukazuje się również w internecie: www.4lomza.pl Redaktor naczelny „GN”, powołał na Redaktora odpowiedzialnego za wydanie internetowe kol. Lilię Estkowską powierzając Jej jednocześnie funkcję Z-cy redaktora naczelnego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę