Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Majowe Święta

W czwartek 27 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji obchodów Święta Pracy, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Konstytucji 3 Maja.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przedstawiły program, w którym zaśpiewały hymn Polski oraz inne pieśni, recytowały wiersze, a także zatańczyły tańce ludowe.
Nasza "Piąteczka" od zawsze dba o kształtowanie postaw patriotycznych, a nasze przedszkolaki są dumne z tego, że są Polakami i wiedzą, jak okazywać szacunek swojej Ojczyźnie oraz symbolom narodowym 🇵🇱

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 27 kwietnia 2023 11:42
Data ostatniej edycji: cz, 27 kwietnia 2023 11:48:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę