Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Święto Niepodległości

Dzień 9 listopada w naszym przedszkolu miał niecodzienny charakter, bowiem bardzo uroczyście obchodziliśmy „Narodowe Święto Niepodległości”. O samego rana można było odczuć odświętną patriotyczną atmosferę. Tego dnia zdecydowanie królowały dwa kolory: biały i czerwony. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Jadwiga Juchniewicz witając serdecznie wszystkie dzieci i przybyłych gości. Następnie głos oddała dzieciom, które rozpoczęły program artystyczny od odśpiewania hymnu narodowego „Mazurka Dąbrowskiego”. W dalszej części były wiersze, piosenki o tematyce patriotycznej i radości z odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uzupełnieniem utworów muzycznych o wolności były przepiękne tańce narodowe w wykonaniu dzieci starszych. 

Podczas uroczystości nie zabrakło również pieśni patriotycznych, które wspólnie z dziećmi odśpiewali rodzice korzystając z przygotowanych „Śpiewników Patriotycznych”. Dzięki muzyce granej na żywo przez p. Grzegorza Narewskiego można było poczuć odświętny i podniosły nastrój.  

Recytatorskie i wokalne umiejętności przedszkolaków nagrodzone zostały gromkimi brawami a także gestami wzruszenia. Poprzez kultywowanie uroczystości narodowych dzieci uczą się patriotyzmu, miłości i przywiązania do kraju ojczystego.

Było dostojnie, wytwornie, …Brawo mali Polacy!!! Jesteśmy z Was dumni!

Dziękujemy rodzicom i pozostałym gościom za tak liczne przybycie 🙂

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 13 listopada 2023 19:27
Data ostatniej edycji: pon, 13 listopada 2023 19:30:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę