Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dzień Misia

🤎24 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy ważne święto "Dzień Pluszowego Misia"🐻.Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim Misiem. Przybyły misie duże, małe, miękkie, puchate, kolorowe wprost bajeczne wyjątkowe. Starsze dzieci poznały  historię pluszowego misia oraz przypomniały znane i lubiane misie z dziecięcych bajek. Wszystkie przedszkolaki bawiły się przy misiowych przebojach. Brały udział w zabawach ruchowych, plastycznych w konkursach czy korowodach. Miłą niespodzianką była fotobudka. To był naprawdę niezwykły dzień pełen wrażeń. 🤎🐻

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 24 listopada 2023 14:51
Data ostatniej edycji: pt, 24 listopada 2023 14:58:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę