Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wycieczka do Drozdowa

26 września nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę autokarową do Drozdowa. Jednym z jej punktów było zwiedzanie Muzeum Przyrody - Dworu Lutosławskich. Dzieci obejrzały wystawę prezentującą przyrodę,roślinność i zwierzęta zamieszkujące dolinę rzek Narwi i Biebrzy. Dzieci zwiedzały także wiejską chatę w ramach wystawy "Ziołowe tajemnice". Intensywne zwiedzanie obudziło w niejednym przedszkolaku apetyt, nadszedł więc czas posiłek. Ogniskowa kiełbaska i przepyszne drożdżowe ciasto ze śliwkami smakowały wybornie. Z pełnymi brzuszkami wróciliśmy do przedszkola bogatsi o nowe doświadczenia i przygody.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 22 października 2023 13:23
Data ostatniej edycji: nie, 22 października 2023 14:19:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę