Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Spotkanie starszaków z Nosorożcem Rogatkiem w ramach Kampanii Kolejowe ABC

25 kwietnia nasze przedszkole odwiedził Nosorożec Rogatek w związku z udziałem naszego przedszkola w kampanii Kolejowe ABC II realizowanej przez Urząd Transportu Kolejowego. Jest to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna z zakresu bezpieczeństwa kolejowego skierowana do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.
Celem inicjatywy jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców na zasady bezpieczeństwa obowiązujące na przejazdach kolejowych, dworcach, peronach i w pociągach oraz promowanie wzorców odpowiedzialnego zachowania się w pobliżu torów. Kampania Kolejowe ABC, to źródło wiedzy na temat sposobów właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.
Nasze starszaki wspaniale poradziły sobie z wieloma zadaniami dotyczącymi bezpieczeństwa na torach, uczyły się poprzez zabawę. Dziękujemy za odwiedziny naszego przedszkola i za przekazanie naszym przedszkolakom tak wielu cennych wiadomości.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 26 kwietnia 2023 18:14
Data ostatniej edycji: śr, 26 kwietnia 2023 18:20:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę