Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Łomży na spektakl pt. ,,Karius i Baktus"

17 kwietnia wszystkie przedszkolaki wybrały się do Teatru Lalki i Aktora w Łomży na spektakl pt. ,,Karius i Baktus ". Tytułowi bohaterowie są to bakterie żyjące w buzi chłopca imieniem Marek. Chłopiec nadmiernie je słodycze i nie myje zębów. Z pomocą przychodzi dentysta, który pomaga chłopcu i leczy jego zepsute zęby. Od tej chwili Marek pamięta, aby codziennie myć zęby i ograniczyć słodycze. Spektakl w zabawny i zarazem pouczający sposób pokazuje najmłodszym, jak bardzo istotna jest higiena i dbanie o zęby, aby nie zamieszkał w nich żaden nie proszony gość.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 26 kwietnia 2023 18:07
Data ostatniej edycji: śr, 26 kwietnia 2023 18:12:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę