Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Zwycięstwo naszych przedszkolaków w konkursie PIKtoGRAmy zorganizowanym przez MDK w Łomży

Kolejne zwycięstwo naszych przedszkolaków! 👏🎉
24 marca w Miejskim Domu Kultury w Łomży odbyły się eliminacje III WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ „PIKtoGRAmy”. Tematem przewodnim tegorocznego Przeglądu była woda, zgodnie z hasłem: „Wszystko jest z wody, z wody powstało i z wody się składa”.
Konkurs podzielony był na dwa rodzaje: mistrzowie recytacji i mistrzowie piosenki. Nasze przedszkole reprezentowali: Bartek Janucik, Szymon Popielarczyk, Ola Zysk, Kornelia Oleksy, Amelka Filipkowska, Hania Macioszczyk. Wszystkie dzieci pięknie przedstawiły przygotowane wiersze i piosenki.
🥇Główną nagrodę w kategorii przedszkole - mistrz recytacji otrzymał Bartek Janucik, który będzie nas reprezentował w konkursie wojewódzkim w Białymstoku.
🥇Główną nagrodę również zdobyła Amelka Filipkowska, w kategorii przedszkole - mistrz piosenki i również będzie nas reprezentowała w Białymstoku podczas konkursu wojewódzkiego.
❤️Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach. ❤️
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 26 marca 2023 08:39
Data ostatniej edycji: nie, 26 marca 2023 08:45:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę