Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zielony Dzień w Piąteczce

21 marca nasze przedszkolaki powitały wiosnę z kolorem zielonym. Już od rana przedszkolaki uczestniczyły w różnego rodzaju zielonych przedsięwzięciach: malowały farbami, wycinały, rysowały zielone ilustracje.

Po zdrowym, zielonym śniadaniu, dzieciaki od maluchów po starszaki uczestniczyły w zabawach i konkursach. Zresztą nie tylko śniadanie było dziś zielone, kolor ten zdominował cały jadłospis. Punktem kulminacyjnym było pożegnanie Marzanny - Zimowej Panny, czyli wesoły przemarsz z kukłą po najbliższej okolicy. Zgodnie z tradycją, ale i zasadami ekologii nasza Marzanna nie zanurkowała w rzece, ale została wywieziona taczką, by na końcu wylądować w kontenerze śmieciowym. To był wesoły, wiosenny, zielony dzień. Kolejne kolorowe spotkanie już niedługo. 

Zielony Dzień w przedszkolu to jedno z działań projektowych “Matematyka na Piątkę”. Projekt ten jest organizowany i finansowany przez mFundację w ramach programu grantowego “Rosnę z matematyką”.

 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 21 marca 2023 20:02
Data ostatniej edycji: wt, 21 marca 2023 20:12:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę