Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Bal Karnawałowy

W karnawale same bale. 🎉🦸‍♂️🧚‍♀️🧜‍♀️🎊🎈
W środę 11 stycznia corocznym już zwyczajem w PP5 odbył się noworoczny bal. Od rana progi naszego przedszkola przekraczały wróżki, księżniczki, kowboje, spidermani i inni przebierańcy. Atmosfera podekscytowania i oczekiwania na zabawę udzielała się każdemu- od maluszków po starszaki. Tegoroczną choinkę poprowadziły Panie Małgorzata Bachanek i Karolina Chrostowska oraz Pan Grzegorz Narewski. Tańce i zabawy przeplatały konkursy i zawody. Wszyscy bawili się znakomicie. Nie zabrakło również odwiedzin Św. Mikołaja, który mimo braku śniegu dotarł na naszą imprezę i zostawił wszystkim dzieciakom miłe niespodzianki. Co to była za impreza!!!
Kolejny taki bal już za rok!!😀🤩🥳🥳
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 15 stycznia 2023 13:37
Data ostatniej edycji: nie, 15 stycznia 2023 13:53:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę