Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Jasełka

19 grudnia pomimo mroźnego dnia, w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo cieplutko, a to za sprawą naszych zdolnych przedszkolaków. Dzieci z gr. V pragnęły dziś przedstawić wszystkim zgromadzonym gościom oraz rodzicom historię narodzin Pana Jezusa. Maryja z Józefem nie mogli znaleźć miejsca na narodziny swojego syna. Po długiej drodze odnaleźli stajenkę. Aniołowie pięknymi tańcami ukazały nam radość z narodzin Pana Jezusa. Do stajenki oprócz aniołów przybyli także pasterze, królowie oraz dzieci. Nie zabrakło śpiewu pięknych kolęd i pastorałek zagranych przez p. Grzegorza Narewskiego.
Po występie dzieci p. Dyrektor Jadwiga Juchniewicz złożyła wszystkim zgromadzonym serdeczne życzenia. Do życzeń przyłączyli się również goście, którzy zaszczycili nas swoją obecnością : p. Alicja Konopka, p. Leszek Konopka, p. Grażyna Klimek, p. Anna Mierzejewska. Na koniec ks. kan. dr Jacek Czaplicki odczytał fragment Ewangelii oraz pobłogosławił opłatek, którym według zwyczaju każdy się podzielił, składając sobie najlepsze życzenia. Dziś przedszkolaki pod okiem p. Izy Sztejno i p. Agnieszki Całko wprowadziły wszystkich w magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Na te zbliżające się święta życzymy wszystkim zdrowych, radosnych świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2023.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 15 stycznia 2023 13:28
Data ostatniej edycji: nie, 15 stycznia 2023 13:36:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę