Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Uwierz w Świętego Mikołaja - teatrzyk w przedszkolu

1 grudnia wszystkie przedszkolaki z „Piąteczki” obejrzały przedstawienie „Uwierz w świętego Mikołaja" w wykonaniu aktorów z teatru Pasja

Dzieci uważnie obserwowały przygotowania bajkowych bohaterów do Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy domownicy mieli mnóstwo pracy. A kiedy zmęczona mama poprosiła synka o pomoc, nie otrzymała jej. Za takie zachowanie Piotruś dostał od Mikołaja rózgę. Jednak dzięki temu, że chłopiec pomógł reniferowi wrócić do Laponii i posprzątał swój pokój, Mikołaj cofnął czas. A Piotruś otrzymał swój wymarzony prezent.
Teatrzyk z przesłaniem na pewno dał dzieciom wiele do myślenia.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 05 grudnia 2022 10:16
Data ostatniej edycji: pon, 05 grudnia 2022 10:20:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę