Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny raz biliśmy rekord w akcji Przerwa na Czytanie

Kolejny raz biliśmy rekord! 🙂📚
26 października nasze przedszkole brało udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu - "Przerwa na czytanie" organizowanego w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom".
Wszystkie dzieci z zaciekawieniem słuchały bajek czytanych przez swoje panie nauczycielki i nie tylko 🙂 Lektura książek to czas, w którym dzieci mogą na chwilę przenieść się w świat fantazji, przygód, a także rozwijać swoją wyobraźnię. Od rana w naszym przedszkolu rozbrzmiewały historie o księżniczkach, rycerzach, misiach i ulubionych bohaterach.
Takie dni lubimy najbardziej i z wielką przyjemnością będziemy je kontynuować 🙂🙂📚
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 30 października 2022 09:12
Data ostatniej edycji: nie, 30 października 2022 09:17:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę