Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

22 czerwca 2022 w naszym przedszkolu  odbyło się Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość miała miejsce w naszym ogrodzie przedszkolnym, gdzie każda grupa krótko zaprezentowała swoje umiejętności. Nie zabrakło wierszy, tańców oraz wakacyjnych piosenek. 5 latki pożegnały również starszaki, które  odchodzą już do szkoły. Nasze 6 latki również dały piękny popis swoich umiejętności  recytatorsko – wokalnych oraz tanecznych. Na koniec wszystkie przedszkolaki udały się na słodki poczęstunek. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań dla rodziców, którzy zaangażowali się w pomoc przedszkolu. Na zbliżające się wakacje życzymy wszystkim dzieciom oraz rodzicom dużo słońca, zasłużonego wypoczynku, pełnego niezapomnianych wrażeń. Natomiast naszym kochanym starszakom życzymy samych szóstek w szkole, wielu przyjaciół, rozwijania swoich talentów i pasji oraz wielu sukcesów. Nie zapomnijcie czasu spędzonego w naszym przedszkolu i pamiętajcie, że drzwi naszego przedszkola są zawsze dla Was otwarte i miło nam będzie znowu się z wami spotkać. Powodzenia i bezpiecznych oraz  udanych wakacji.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 22 czerwca 2022 20:59
Data ostatniej edycji: śr, 22 czerwca 2022 21:12:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę