Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sukces na Festiwalu "Scena jest nasza"

18 maja 2022 dzieci z grupy sześciolatków wzięły udział w festiwalu młodych recytatorów i wokalistów „Scena jest Nasza!” organizowanym przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Ideą konkursu jest szerzenie kultury języka i polskiego słowa oraz twórczości muzycznej, a także stworzenie dzieciom szansy pierwszego kontaktu ze sceną i możliwości zaprezentowania swoich talentów.

Tegoroczny festiwal był połączeniem dotychczasowych konkursów artystycznych „Mama, tata i ja” oraz „Baje, bajki, bajeczki...” - dlatego kategorie konkursowe odbyły się w dwóch turniejach: recytacja i śpiew. Nie mogło tam zabraknąć naszych przedszkolaków.

Na scenie wystąpili i zdobyli:

 

Turniej WOKALNY

III MIEJSCE - Antonina Żelechowska za piosenkę pt. „Przyjaźń”

 

Turniej RECYTATORSKI    

II MIEJSCE - Mateusz Smoliński za wiersz pt. „Okulary”
WYRÓŻNIENIE – Laura Grabowska za wiersz pt. „Zosia Samosia”

Ponadto Laureaci miejsc nie tylko zdobyli dyplomy i nagrody, ale zostali jeszcze zaproszeni do udziału w Koncercie Galowym „Słoneczna Estrada”,  który odbędzie się 18 czerwca podczas tegorocznych Dni Łomży.

 

Wszystkim wykonawcom gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów!!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę