Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Sukces plastyczny Wiktorii

Starszaki już po raz kolejny wzięły udział w XVIII edycji konkursu plastycznego pod hasłem „Szkoła moich marzeń” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży.

Celem konkursu jest poznanie oczekiwań dzieci wobec swojej przyszłej szkoły, rozwijanie ich wyobraźni i inwencji twórczej oraz nawiązanie współpracy miedzy szkołą, a przedszkolem.

Oczywiście nasza wychowanka – Wiktoria Rogińska zdobyła WYRÓŻNIENIE w tym konkursie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę