Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Teatrzyk ,,Kukiełka z wiejskiego podwórka"

Dziś nasze przedszkole odwiedził Teatr pod Orzełkiem z Białegostoku. Dzieci obejrzały spektakl pt.,, Kukła z wiejskiego podwórka". Profesor Wyobraźni Hilary Szczebrzeszyński wyruszył z widzami do Kukiełkowa. W tej tradycyjnej polskiej wsi dzieci zapoznały się z ludowymi obrzędami (topienie Marzanny, noc sobótkowa, dożynki) i bawiły się kukłami. Uczestnicy zabawy wystąpili w Teatrze Jarzynowym im. Królowej Bony, spotykali Stracha Na Wróble, tańczyli z lalkami podczas Nocy Świętego Jana. Podczas spektaklu nie było czasu na nudę, a wręcz przeciwnie czas szybko minął w bardzo radosnej atmosferze.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę