Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Zakwitły nasze ,,Pola Nadziei"

Żonkil jest symbolem nadziei oraz symbolem Kampanii ,,Pola Nadziei" zorganizowanej przez Fundację ,,Pomóż Im", która prowadzi Domowe Hospicjum dla Dzieci. Jest to kampania mająca na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom, a także uwrażliwianie społeczeństwa na chorobę i cierpienie ludzi.
Każdy z nas może zostać wirtualnym wolontariuszem, poprzez finansowe wsparcie zbiórki na rzecz chorych dzieci z Białostockiego Hospicjum oraz podarować dzieciom nadzieję.
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę