Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

,,Zielono mi" - przegląd recytatorski wierszy o wiośnie

W piątek 29 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się przegląd recytatorski wierszy o wiośnie pt. ,,Zielono mi”. Celem konkursu było kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, rozwijanie zdolności recytatorskich dzieci oraz wspieranie działań twórczych dzieci w różnych formach aktywności. Do konkursu zgłosiło się 23 dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Każde dziecko wykazało się niebywałym talentem oraz zdolnościami recytatorskimi. Zmagania uczestników oceniała p. Dyrektor oraz jury w składzie: p. Basia Dzieniszewska – logopeda, p. Agnieszka Motulewicz – mama Antosia oraz p. Maciej Mierzejewski – tata Maksa. Jury miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców dlatego też zdecydowano, że wszyscy uczestnicy zwyciężyli w konkursie. Każdy otrzymał dyplom oraz upominek. Gratulujemy wszystkim dzieciom talentu, a jury dziękujemy za miłą obecność.🙂


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę