Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Życzenia wielkanocne

Przed Świętami Wielkanocnymi starszaki wybrały się do różnych instytucji, aby złożyć życzenia.

W Urzędzie Miejskim przedszkolaki złożyły życzenia Panu Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu, jego zastępcy Panu Andrzejowi Stypułkowskiemu i Przewodniczącej Rady Miejskiej Pani Alicji Konopka. Podczas tej wizyty dzieci zwiedziły również Salę Ślubów oraz miały okazję usiąść w fotelu Pana Prezydenta. Następnie starszaki ze świątecznymi życzeniami udały się do Kuratorium Oświaty w Białymstoku z delegaturą w Łomży. W każdym z tych miejsc przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane stroiki i życzyły zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 14 kwietnia 2022 22:57
Data ostatniej edycji: cz, 14 kwietnia 2022 23:00:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę