Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

IX Zimowa Olimpiada Sportowa

W poniedziałek 28 lutego 2022 r. odbyła się IX Zimowa Olimpiada Sportowa w której uczestniczyły przedszkolaki z grupy IV i V.

Zimowe Igrzyska przedszkolaków to prawdziwa tradycja naszej placówki.
Wszystko działo się jak na prawdziwej olimpiadzie. Na początku odbyła się prezentacja wszystkich zawodników. Na czele, z flagą olimpijską, flagą Polski w rytm Marszu Radeckiego na stadion olimpijski wkroczyły drużyny oznaczone kolorami. Zaproszeni wybitni i utytułowani sportowcy: zawodnicy MMA z Fight Club Łomża Pan Damian Zorczykowski i Dominika Steczkowska dokonali otwarcia olimpiady i zapalili znicz olimpijski, który był przekazywany przez wszystkie dzieci z ręki do ręki aż do ostatniego dziecka w szeregu. W ceremonii nie zabrakło Hymnu Olimpijskiego, a następnie dzieci złożyły ślubowanie, w którym zobowiązali się do przestrzegania zasad fair-play oraz kibicowania wszystkim zawodnikom.
Zanim zawodnicy wystartowali w 4 konkurencjach Pan Damian poprowadził rozgrzewkę jak dla prawdziwych sportowców. W końcu nadszedł czas na sportową rywalizację. Walka we wszystkich konkurencjach była bardzo emocjonująca.
Podczas olimpiady wystąpił zespół cheerleaderek z grupy III oraz ekscytujący pokaz walki MMA przez zaproszonych gości, który bardzo dzieciom się podobał.
Po podliczeniu punktów dokonano dekoracji medalowej poszczególnych drużyn. Wszystkie dzieci otrzymały medale olimpijskie, a zgaszeniem znicza zakończyliśmy naszą Zimową Olimpiadę.
Na koniec zaproszono wszystkich na barwną ceremonię zamknięcia igrzysk, zrobiono pamiątkowe zdjęcia.
Dziękujemy naszym wspaniałym sportowcom za poświęcony czas.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 15 marca 2022 16:12
Data ostatniej edycji: wt, 15 marca 2022 16:21:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę