Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolejny sukces Tosi!

W dniu 11 marca 2022 odbyły się eliminacje online konkursu piosenki walentynkowej pt. „Walentynkowe nutki”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży.

Celem konkursu było tworzenie warunków do wyszukiwania i prezentacji młodych talentów wokalnych oraz popularyzacja polskich piosenek o charakterze romantycznym o ogólnie pojętej miłości do ludzi – do kolegów, koleżanek, członków rodziny i bliskich.

Naszą „Piąteczkę” reprezentowała Tosia Żelechowska z grupy V - 6latki  i odniosła sukces zdobywając I MIEJSCE  za przepiękną piosenkę  pt. „Przyjaźń”.

Tosi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 13 marca 2022 18:44
Data ostatniej edycji: nie, 13 marca 2022 18:48:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę