Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Rodzinny konkurs literacko-plastyczny "Rymowanka dla bałwanka"

Dzieci wraz z Rodzicami z grupy V – 6-latki wzięły udział w III edycji rodzinnego konkursu literacko- plastycznego „Rymowanka dla bałwanka”, który był zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży. „Piąteczkę” reprezentowały dzieci: Tosia, Lea i Adaś.

Zadaniem  uczestników było wspólne napisanie krótkiej, wesołej rymowanki, wiersza, wyliczanki o tematyce związanej z zimową porą roku (bałwankiem) i wykonanie własnoręcznej ilustracji o tematyce zimowej do treści utworu literackiego.

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni, pomysłowości i aktywności twórczej dzieci poprzez tworzenie wierszyków i rymowanek oraz rozbudzenie wśród dzieci świadomości literackiej.

Komisja miała nie lada wyzwanie, gdyż wszystkie prace charakteryzowały się wysokim poziomem wykonania, kreatywnością i pomysłowością formy i ekspresji plastycznej, a także pięknem języka ojczystego.

Niezwykłym talentem i zdolnościami plastyczno – twórczymi wykazali się zdobywając:

Adaś – II MIEJSCE

Tosia – WYRÓŻNIENIE

Lea - DYPLOM

Dzieci otrzymały dyplomy i upominki!!!

Brawo, brawo!!! Serdecznie gratulujemy dzieciom i ich Rodzicom. Przekazujemy słowa uznania życząc dalszych sukcesów!!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 15 lutego 2022 18:50
Data ostatniej edycji: wt, 15 lutego 2022 18:57:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę