Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Bal Karnawałowy

12 stycznia 2022 r. odbył się w naszym przedszkolu ,,Bal Karnawałowy"

 Dzień ten był wielkim oraz długo wyczekiwanym wydarzeniem w naszym przedszkolu, ponieważ  odbył się Bal Karnawałowy. Do przedszkola przybyło  wiele księżniczek, królów, rycerzy, superbohaterów, wróżek oraz różnorodnych postaci bajkowych. Po zaprezentowaniu swoich strojów oraz rozruszaniu całego ciała, można było rozpocząć bal. Bal uroczyście otworzyła Pani Dyrektor za pomocą czarodziejskiego klucza, następnie dzieci przeniosły się do Baśniowej Krainy. Na wielu stacjach, tj. Stacja Jasia i Małgosi, Królowej Śniegu, Kopciuszka, Brzydkiego Kaczątka, dzieci miały do wykonania wiele różnych zadań. Oprócz udziału w baśniowych konkursach, dzieci również brały udział w zabawach tanecznych przy skocznej muzyce, za którą odpowiadał Pan Grzegorz. Na naszym balu nie zabrakło również św. Mikołaja, na którego dzieci czekały z niecierpliwością. Święty Mikołaj, jak co roku, nie szczędził dzieciom uścisków, piąteczek oraz wspólnych tańców i zabaw, dla każdego dziecka znalazł chwilę, aby poświęcić mu czas. Dziękujemy św. Mikołaju ❤️🎅 oczywiście Mikołaj nie przyszedł do nas z pustymi rękami, lecz podarował każdemu dziecku paczkę, którą przedszkolaki zabrały do domu. Dzisiejszy dzień był bardzo wesoły, radosny, pełen emocji oraz pozytywnych wrażeń, które wszyscy zapamiętają na długo. Kolejny taki Bal już za rok. Czekamy z niecierpliwością 🎉🎅🎄🎈🦸🦹🧚🧙‍♀️🧜‍♀️💃🕺

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 24 stycznia 2022 19:40
Data ostatniej edycji: pon, 24 stycznia 2022 19:50:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę