Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Jasełka Bożonarodzeniowe

W środę 22 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się ,,Jasełka Bożonarodzeniowe” w wykonaniu 5-latków z gr. IV. Przedszkolaki pięknie oraz z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w rolę Mari, Józefa, królów, pasterzy, aniołków oraz dzieci. Przedszkolaki w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami oraz pięknymi układami tanecznymi. Przedstawienie było bardzo wyjątkowe oraz magiczne. Pozwoliło wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości. Do występu dzieci zostały przygotowane przez p. Agnieszkę Całko i p. Izę Sztejno. Natomiast nad oprawą muzyczną czuwał p. Grzegorz Narewski. Gratulujemy wszystkim dzieciom tak pięknego oraz wzruszającego występu oraz dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do przedstawienia. Szczególnie pragniemy podziękować mamie Antosia – p. Agnieszce Motulewicz za uszycie pięknych ledowych peleryn dla aniołków, które dodały całemu przedstawieniu uroku oraz magii.
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim dużo zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń, spokoju, samych radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych oraz wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Niech te nadchodzące święta będą czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a Nowy Rok 2022 przyniesie same sukcesy i powodzenie. Wesołych Świąt🎄🎁
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 02 stycznia 2022 21:06
Data ostatniej edycji: nie, 02 stycznia 2022 21:15:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę