Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Starszaki piszą "List do Świętego Mikołaja"

Trochę słodyczy, wymarzona zabawka czy odrobina szczęścia. Każdy czegoś pragnie… Dzieci z grupy V wzięły udział w konkursie plastycznym „List do Świętego Mikołaja” i namalowały świąteczne marzenia.

Konkurs został zorganizowany przez Prezydenta Miasta Łomża. Celem konkursu było rozwijanie talentów artystycznych dzieci oraz pielęgnowanie tradycji pisania listów do Mikołaja. Komisja oceniała prace pod względem samodzielności ich wykonania, techniki, pomysłu oraz wyobraźni dziecięcej. Wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie otrzymały dyplomy oraz upominki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 20 grudnia 2021 20:20
Data ostatniej edycji: pon, 20 grudnia 2021 20:22:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę