Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Radzi Sowa - Mądra Głowa

Dnia 30 listopada (wtorek) dzieci z grupy starszaków wystąpiły przed swoimi rodzicami w przedstawieniu profilaktycznym pt. „Radzi Sowa – Mądra Głowa”.

Przedstawienie było jednym z działań programu profilaktycznego „Z bezpieczeństwem za pan brat” realizowanego w ramach Projektu Urzędu Miejskiego w Łomży. 

Zanim mali aktorzy pojawili się na scenie odbyło się spotkanie z p. Moniką Serafin - Chądzyńską na temat  „Bezpieczne zachowanie dzieci”.  Pani Monika w pigułce przedstawiła rodzicom powyższe zagadnienie oraz zachęciła do współpracy. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

Przedszkolaki w sposób rewelacyjny wcieliły się w różne postacie z bajek i przedstawiły nam między innymi: historię pewnego zajączka, który o  ostrożności zapomniał – zaufał obcemu i wpuścił do domu wilka złego…, „Czerwonego  Kapturka” czy też przygodę małych  Żabek, które mimo że były ostrzegane  oddaliły się od domu, bo nie słuchały swoich rodziców.

Spektakl miał na celu uwrażliwienie dzieci na kontakt z osobami nieznajomymi. Widoczne w nim były zagrożenia wynikające ze zbyt dużego zaufania do nieznanych nam osób. 

Mali aktorzy, we wspaniałych strojach, prezentowali się doskonale. Były mądre  sowy, zajączki, wilki, Czerwony Kapturek, Gajowy, żabki i bociany. Z wielkim zaangażowaniem prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. We wszystkich scenkach chcieli przestrzec przed niebezpiecznymi sytuacjami jakie w życiu mogą nas spotkać.

Na koniec przedstawienia Mądre Sowy podsumowując cały spektakl przypomniały zasady, których powinniśmy przestrzegać podczas spotkań z obcą osobą.

Serdecznie dziękujemy rodzicom zaangażowanym w przygotowanie przedstawienia. 

Zapraszamy również na przedszkolnego facebooka.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 01 grudnia 2021 18:17
Data ostatniej edycji: śr, 01 grudnia 2021 18:24:55

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę